مراسم بزرگداشت مرحوم استاد حاج محمد کریم فضلی بنیان‌گذار گروه صنعتی گلرنگ، در شرکت فرآورده های پروتئینی کوروش برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی شرکت فرآورده های پروتئینی کوروش، مراسم یادبود زنده یاد حاج محمد کریم فضلی بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ روز شنبه بیست اردیبهشت ماه در دفتر  مرکزی این شرکت و با حضور مدیرعامل، مدیران و همکاران برگزار شد.

در این مراسم مدیرعامل شرکت فرآورده¬های پروتئینی  کوروش ضمن عرض تسلیت از بابت فقدان  دردناکِ درگذشت بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ، به خدمات ارزنده و دستاوردهای این کارآفرین بزرگ برای کشور و ذکر خاطراتی از ایشان پرداخت و ابراز امیدواری کرد که راه ایشان تا دستیابی به آبادانی و رونق اقتصادی کشور ادامه پیدا کند.

با توجه به عدم امکان برگزاری مراسم بزرگداشت بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ به صورت متمرکز، دفتر مرکزی، کارخانه تولیدی و انبار شرکا فرآورده¬های پروتئینی با حضور مدیران و همکاران و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی، به صورت جداگانه به برگزاری مراسم یادبود برای "استاد حاج محمدکریم فضلی اقدام کردند و ضمن طلب آمرزش و آرامش برای ایشان و قرائت فاتحه و قرآن، یاد ایشان را گرامی داشتند.